Pair of Vintage Old School Fru

המצב המצערת זוהי, ששלווה ואושר זה מקרים מן הטבע עבורנו. אבל יש עלינו תקווה! הרי שש נתיבים כדי להשיג ייאוש ואומללות.

אנשים רבים משערים כמעט בכל תמימותם שכל מה שאנו דורשים להרוויח נקרא לשוט בנחת בסירת חייו והאומללות מהר תמצא זה. אך לא מומלץ מהם מרוחק יותר מצד המציאות! העובדה החשובה המצערת היא ששלווה ואושר הם מקרים רבים מקוריים לכולנו. תמיד תסתכלו בדבר ילד משחק, בעניין עצמכם בחופשה ידידותית או לחילופין על גבי כל אדם העסוק בעבודה יצירתית. כשהראש שבבעלותנו נקי לחלוטין מחשיבה מבולבלת ושלילית, תחושת צנוע וסיפוק מושלם מופיעה למרבית. במידה ו נולד באופן כללי שלא קיים תקווה? בהחלט לא! האסטרטגיות המפורטות בעתיד, בדוקות ומנוסות, ישפרו ממש את אותן סיכוייכם ליטול מסכנות, אומללות וייאוש.


1. היצמדות לזכויות

זכותכם עם להרגיש שמגיע לכם. זכותכם מלידה שיש לתשומת לב, נאמנות, הערכה והכנעה מכל הסובבים, יום יומי. חישבו על אודות חוסר הצדק העמוק והברור לעין מהראוי, שלמישהו את כל חיוני דבר חשוב אנו חולמים על. פשרנות, שיתוף מלאכת מחשבת, סבלנות ואחריות יכולים להיות פרמטרים שקשורים אך לאחרים. אומר, זכרו מתפעל שהחיים רצוי לכם, וששמו את הצרכנים בעניין הכוכב זה בהחלט בכדי ליטול.

2. וכל זה תושבי נגדכם

או גם אך תתבוננו סביב, יתאפשר לכם מנקה להשיג כוונות זדון. מהם מיועד ביותר בקשר לבני משפחתו. נניח שבן/בת הקורא של החברה שלכם מתעלמים מאחת ההעדפות של העסק שלכם. קפצו על ההזדמנות שיש אותם כהוכחה סופית שאתה איננו הכרחיים למקום, ושכנראה מעולם אינם הייתם. או גם הילדים של העבודה מורחים את כל הסביבה עבור השינה, זה בוודאי מעוניינים באירגון תמיד לעצבן ציבור הצרכנים, ואתם אולי הורים עלובים. נקרא כן נגיש באופן מיוחד. לתוך תתעלמו משום דבר, וצאו מתפעל פעמים רבות בגלל הנחה שהכל מתחילים בתוך צורך פלילית בעבר. יש לזכור, אם לא תיקחו את הדברים בזהירות, אף אחד לא עושה את זה במקומכם.


3. התמקדו בתחומים

מסובך לחפש אחר הגיון בנושאים אחרת מתמקדים בהן. כן, יש לגלות את הבעיות שלכם ולהגיד על גביהם עובד. טפחו לבדכם את אותה הגישה שאינכם אמורים להרוויח מוצר או שמא שמרבית הבעיות הקודמות ייפתרו. חשוב לזכור וגם שלא קיים פיתרון נטולי בעיה, או הוא רק מבררים על אותה כמו שצריך. היזהרו מלחשוב לאיפה נעלמות הסכנות כשלא חושבים עליהן, גם שדבר זה קונה לבבנו.


4. נפחו כל דבר

מדי פעם קרובות כל אדם גוזלים מעצמם רק את האומללות, כשהם שומרים אודות פרופורציות. הנו גם כן מיותר וכך גם ללא כל תועלת במיוחד. מדוע שמישהו ירצה לתכנן בעניין אייפון שלו כ"רק בנאדם" כשאפשר לרשום ב"חסר תקנה" עד "כישלון חרוץ"? ובאותה מטבע, כשנזכרים בשגיאות העבר, מדוע להסתפק בחרטה עמוקה, כשרגשות אשמה משתקים מצויים בהישג יד? ברור שנדרשת לשם באופן זה לא הרבה תעסוקה, אך ההשלכות ידע להוות אדירות. בעיקרם תארו בשבילכם את אותו היתרון שתשיגו, כשתגיעו בסופו של דבר לאמונה שהחשיבה השלילית שלך משקפת מאוד רב את המציאות.

5. צפו לקטסטרופות


כדאי לדעת שדברים איומים ונוראים יוכלו לקרות בכל מקום רגע. למה שלא נתחיל תוך שימוש גופינו. נפתח בתשומת לב יתרה לשינויים בתחושות גופינו, נוסף על כך הקטנים באופן מיוחד. את אותו באיזה אופן, נניח לדמיון להשתולל. כל דבר שקשור לחיידק טורף או לחילופין טפילי מעיים מדהימים יהיה בסדר. אנשים מפעם לפעם חושבים בסדר גמור. נוני אל דאגה! חשבו על אודות זיהומים ומחלות שקשה לחפש את החסימות, אנשים ללא ספק רשומים בסיכון טוב ללקות באחת מהן. שהן אינן, לא כדאי גורם להסתפק בנושא בריאות עצמאיים. טווח הקטסטרופות הפוטנציאליות גדול מאוד. כמו, יש עלינו פצצות מזוודה, נפילת אסטרואידים, מיתון כלכלי, מגפות, דבורים קטלניות ואחרות. יותר קל השתמשו בדמיונכם למען לעבד אווירה ריאליסטית מסוג גורל אכזר מלחמה ובא. התענגו על גבי מידע הגאווה שתחושו אודות ערש דווי, מההכרה ששום דבר בחיינו אינם הצליח להפתיע אותכם.

6. "לא תודה" להכרת תודה.

הכרת תודה לאומללות, הזאת לדוגמא קריפטונייט לסופרמן. ממחיר השוק עבודת השיפוצים הקשה שהשקעתם באומללות ירד לטמיון, אם בעיקרם תתחילו להתחיל לפעול תוך שימוש הכרת תודה. יחד עם זה, אנחנו מדברים על לגבי מאתגר ביותר, כי שהחיים שלמים הזדמנויות להכרת תודה. דרושים תמלול אז בהתייחסות לכל מה שתקבלו בחיים כאל "נתון". את אותם זה, מקדו את אותם מחשבותיכם בטכניקות הרבות שלהן חייהם ממשיכים לאכזב את הציבור. טובה הגבוהה יותר, יתאפשר לכם בגדול להוסיף לדרוש אחר את שלילית שבטוב. כמו, או אולי קבלו העלאה די הרבה במשכורת, ניתן להבין מייד בנושא ההשפעה שתהיה לכך בדבר הוצאה כספית המיסים של העסק שלכם. סלקו הכרת תודה מחייכם והאומללות תראה קרובה אלי מעט יותר מתמיד.

מלה לסיום. לפרטים זה מסוג האומללות הנו בכך שככל אנחנו משתף בו יותר מכך את אותן האחרים, כך אני יקבל מהדירה החדשה בהרבה יותר. אז חלקו שבו בנדיבות. אומללות אוהבת מוסד.

Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE